Lente Ontmoeting 2023 – Avifauna

 In Lente ontmoeting

Lente Ontmoeting 2023 – Avifauna

Verslag Lente Ontmoeting 2023 in Avifauna

Externe conferenties

papagaai-klein

Op zondag 21 mei 2023 hebben wij onze eerste Lente Ontmoeting georganiseerd. Dit is een voorbeeld van een concrete invulling van de behoefte die onze leden hebben aangegeven tijdens een workshop gedurende onze ledenconferentie in 2022. Daar kwam onder meer naar voren dat onze leden meer onderlinge contactmomenten zouden willen.

Wij hadden gekozen voor vogelpark Avifauna mede omdat dit een van de keuzes was voor onze Familiedag.

In de eerste instantie hadden zich rond 30 personen zich aangemeld uit zowel Nederland als Duitsland. Helaas viel ongeveer de helft van de aangemelde personen af door ziekte.

Niet alleen kinderen en ouders waren aanwezig maar ook een paar grootouders.

Wij zijn gestart met de ontvangst met koffie, thee, frisdrank en gebak. Dit was bedoeld om even rustig te ‘landen’ en kennis te maken of weer bij te praten. Om 10 uur hadden wij een rondleiding georganiseerd van ongeveer 1 uur. Na de rondleiding kon iedereen op eigen gelegenheid het park in. Rond 12:30 uur stond een enorm lunchbuffet voor ons klaar in een aparte zaal. Dit was ook weer een uitstekende gelegenheid om met elkaar te praten. Na de lunch kon een ieder weer het park in gaan.

Het mooie van deze ontmoeting was dat door het relatief kleine aantal mensen wij uitgebreider met iedereen kon praten.

Recent Posts

Volg ons op

Nieuwsbrief