
Op zaterdag 13 juni reden wij al vroeg vanuit Zeeland naar de Efteling. Het weer werkte goed mee dus de stemming in de auto was opperbest!
Na een kleine anderhalf uur waren we in Kaatsheuvel. Eén voor één kwamen de gezinnen aan in de Kasteelzaal van het Efteling hotel, waar we werden ontvangen met koffie en gebak. Voor de kinderen was er een speciaal Efteling gebakje!
Na drie keer de ledenvergadering in Leusden te hebben meegemaakt, vond ik het heel leuk om ‘nieuwe’ gezichten te zien. ‘Nieuwe’ tussen aanhalingstekens, omdat sommige mensen die ik sprak al langer lid zijn van de vereniging dan wij.

Nadat iedereen was gearriveerd en de koffie en thee was genuttigd, kregen we van Lex een speciale pas om gebruik te maken van de invalideningangen bij attracties. Wat een leuke verrassing!

Via een zijingang konden we het park ingaan en al snel verspreidde het gezelschap zich over de Efteling.
Wij gingen o.a. in ‘droomvlucht’, carnaval-rondrit (met dat leuke deuntje dat nu nog in mijn hoofd zit), Villa Volta, verschillende attracties bij het Anton Pieck plein, de ‘trein’ boven het Laven dorpje.

De meesten waren al volop aan het eten toen we aankwamen in het restaurant ‘de Hoffelijke Heraut’ waar we konden genieten van een heerlijk buffet van warme en koude gerechten, broodjes, vlees, soep, allerlei salades, beleg en fruit en nog veel meer.
Na de lunch spoedde een ieder zich terug naar het park om nog zo veel mogelijk dingen te kunnen doen. Wij zijn nog met het bootje rondgevaren, in de trein het park rondgereden, twee keer in de Piranha geweest. De tijd vloog om en rond 17.00 uur zijn we weer terug naar huis gereden. Wat ons betreft was het een zeer geslaagde dag!!